Zdrap i wygraj, natychmiastowa loteria, która sprawia, że ​​wszyscy 

 

Zdrapki są zdecydowanie jedną z najgorętszych loterii w tej chwili, choćby ze względu na ich bezpośredniość i wiele nagród, które można wygrać. Po boomie na zdrapki na żywo, teraz zaczynasz również znajdować ważne liczby dla kart internetowych.

Historia zdrapek

Historia zdrapek sięga lat siedemdziesiątych, kiedy informatycy w Stanach Zjednoczonych wymyślili pierwsze bilety, które wprowadziły rewolucyjną koncepcję loterii natychmiastowej, która dała graczom natychmiastową satysfakcję. Zdrapka, a nawet gra natychmiastowa, pojawiła się natychmiast w Stanach Zjednoczonych, do tego stopnia, że ​​w 1987 r. Amerykańska firma wynalazła i opatentowała zdrapkę srebrną patyną, którą można było porysować i usunąć wszystko poniżej Kombinacje liczb lub symboli, które zadeklarowały zwycięstwo gracza lub nie. Przejście ze Stanów Zjednoczonych na cały świat jest krótkie i bardzo szybkie, z imponującą liczbą graczy, nawet we Włoszech. Pojawienie się Internetu i nowej technologii spowodowało, że zdrapki trafiły do ​​świata online. Wszystko to wydarzyło się w 2005 roku i przez ponad sześć lat zdrapki online stały się najbezpieczniejszą i najbardziej pożądaną grą w sieci.

Zdrapka we Włoszech

Pierwsza zdrapka, która pojawiła się we Włoszech, pochodzi z 15 lat temu i nazywała się Fontanna Szczęścia. Za 2 tysiące lirów starej monety można wygrać nawet 100 000 milionów lirów. Nikt nie pomyślałby, że ten papierowy bilet ze srebrną patyną zostanie wyludniony w tak krótkim czasie; Przede wszystkim jednak nikt nie mógł sobie wyobrazić, że to, co dla wielu włoskich graczy stało się niemal codziennym rytuałem, skończyłoby się także online. Państwo rzeczywiście wąchało umowę i nie przegapiło okazji do wprowadzenia zdrapki w Internecie, ze spokojem wszystkich graczy, którzy mogą teraz spróbować szczęścia z dowolnego miejsca i o każdej porze. Lista zdrapek na rynku jest ogromna i powolna, nawet wśród tych, które osiągają znaczną liczbę pod względem różnorodności wyborów.

Zasady gry w zdrapki

Zdrapki nie mają specjalnych zasad, dzięki czemu ta gra jest dostępna dla wszystkich. W przeciwieństwie do innych gier, takich jak poker, ruletka, baccarat itp. Zdrapkę po zakupie, zarówno na żywo, jak i online, należy jedynie podrapać, a gdy tylko to zrobisz, sprawdź, czy kombinacja okazała się wygrana, czy nie. Łatwy i szybki do picia jak szklanka wody. W rezultacie zdrapki są obecnie grą z największą liczbą odcinków użytkowników, w tym w świecie internetowym.

Dlaczego warto grać w zdrapki online?

Wybór gry w zdrapki online w porównaniu z tradycyjną metodą papierową jest zdecydowanie wyborem podyktowanym faktem, że prawdopodobieństwo wygranej jest wyższe niż 30%. W rzeczywistości średnio 1 na 3 zdrapki online wygrywa nagrodę; w porównaniu do średniej tradycyjnej, która widzi tylko 1 na 9 wygranych. Wszystko to jest uzasadnione faktem, że zdrapki znalezione w Internecie są tańsze dla tych, którzy nimi zarządzają, niż tradycyjne, które muszą być wydrukowane na papierze, a następnie rozdane. Z tego powodu zaoszczędzone pieniądze można podzielić na ceny, co znacznie zwiększa procent zysku.

Bonus powitalny za zdrapki online

Spośród wielu stron, w których możesz grać w zdrapki online, na przykład na Hopa.com, zapłać sumę 50 euro, otrzymasz 100% bonus powitalny, który pozwoli ci skorzystać nawet z 100 euro (50 plus 50), inwestować w zakup zdrapek. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych zdrapek, istnieje wiele jackpotów dla graczy online, którzy mogą spróbować szczęścia i zmienić swoje życie, jeśli wygrają.