Winga Poker: innowacyjny poker dla miłośników turniejów pokerowych

 

Winga Poker jest jednym z najnowszych włoskich pokoi pokerowych w kolejności, w której AAMS zdecydował się zalegalizować go, oferując licencję na grę.

Winga Poker i

 

Winga Poker w Internecie jest częścią bardzo dużej sieci obsługiwanej przez Ongame. Daje to Winga Poker możliwość online, gwarantującą swoim użytkownikom wiele nowych turniejów i pełnych subskrybentów, promocji i bonusów pierwszego poziomu oraz puli nagród co miesiąc, które mogą podzielić nawet 4 miliony euro na różne wydarzenia, które następują po sobie w kalendarzu. Oprócz wszystkich tych funkcji, winga Poker jest kompatybilny ze wszystkimi systemami operacyjnymi i oferuje spektakularną grafikę, dzięki której każda gra jest wyjątkowa.

Specjalne promocje i turnieje na Winga Poker

Winga Poker Online, jak wspomnieliśmy wcześniej, jest bardzo innowacyjny pod względem promocji i turniejów. Na przykład oferuje kalendarz bezpłatnych turniejów, w których każdego dnia odbywa się 11 wydarzeń, a pula nagród w wysokości do 1600 euro dziennie. Oprócz tych turniejów online, Winga Poker Room organizuje również kilka turniejów na żywo.

Wielki niedzielny turniej Winga Poker

Pokój pokerowy Winga Poker uczynił swój flagowy turniej, w niedzielę, jeszcze bogatszym; Dzięki promocji Bounty Team Pro poprzez przyznanie nagród graczom jego drużyny. Możesz się z nimi zmierzyć co tydzień, w niedzielne wieczory o 20:00, w BRT Sunday Master i w każdy poniedziałek o 22:00 w GRT Monday Party. Jeśli uda ci się go wyeliminować, Winga Poker dokona wpisowego do turnieju. Oprócz GRT Sunday Master, w niedzielę odbywa się także inne ważne wydarzenie: DEEP Sunday Master, który oferuje pulę nagród w wysokości 100 000 euro. Jest to turniej z wpisowym 100 euro, który przechwytuje 10 000 żetonów i blindy, które zmieniają się po 15 minutach. W ciągu tygodnia możesz się zakwalifikować, wygrywając inne turnieje satelitarne, które zaczynają się już od 1 $.

Winga Poker i bonusy

Podobnie jak we wszystkich pokojach pokerowych, nawet na Winga Poker możesz korzystać z różnych bonusów, które cyfrowa platforma do gier zapewnia użytkownikom, którzy zdecydują się zalogować i spróbować szczęścia tutaj. Winga Poker dla użytkowników pierwszego depozytu oferuje bonus w wysokości do 330 euro. Ten bonus jest progresywny i podwaja się do 100%. Najważniejsze jest to, że minimalna kwota, którą należy wpłacić na konto gry w momencie pierwszego depozytu, musi wynosić co najmniej 10 euro. Bonus obowiązuje przez 90 dni, licząc od daty pierwszego depozytu.

System VIP Winga Poker

System VIP Winga Poker to nic innego jak specjalny system, który daje graczom możliwość szybkiego zbierania punktów. Punkty te są następnie przeliczane na ceny wybrane w sklepie Winga Vip. Istnieje aż sześć poziomów VIP, poczynając od mewy, a kończąc na ostatnim, czyli złotego orła, co daje graczom większe mnożniki, aby zgromadzić punkty WPP lub Winga Poker. Nie musisz nic robić, aby wziąć udział w VIP System Poker, ponieważ rejestrując się w Winga Poker, zostaniesz automatycznie zarejestrowany tutaj i możesz zacząć zbierać punkty. Każde 0,01 eurocenta odpowiada punktowi Winga Poker.