Zawieszenie działalności

2018-10-26 14:49:21

Wstęp.

W zawiązku z ponownym wpisaniem naszej domeny lottomania1.pl do rejestru domen hazardowych i tym samym zablokowania dostępu osób odwiedzających nasz serwis z Polski informujemy, że zaprzestajemy działalności związanej z pośrednictwem w zawieraniu zakładów Lotto.

Zostanie zablokowana możliwość kupna losów poprzez blokadę sposobu zapłaty za zamówienia.

Obecne aktualne losy na wiele losowań zostaną obsłużone jak dotychczas ponieważ zostały już kupione (zostaną przekazane ewentualne wygrane).

Serwis będzie utrzymywany jak dotychczas na serwerze. Użytkownik aby wejść na naszą stronę musi użyć oprogramowania VPN – jest to zazwyczaj mały program lub wtyczka do przeglądarki. Należy tylko uruchomić taki program i nasza strona robi się widoczna w przeglądarce, jak dotychczas.

 

Kilka słów historii.

Serwis Lottomania powstał w 2011 roku i zdobył kilkanaście tysięcy użytkowników. Zyskali wszyscy. Totalizator Sportowy zyskał dodatkowe pieniądze, a klienci mogli bez wychodzenia z domu zakupić losy swoich ulubionych gier. Pomogliśmy wielu ludziom przebywającym tymczasowo poza granicami kraju, osobom niepełnosprawnym dla których wyjście z domu jest nie lada wyzwaniem, pomogliśmy także zwykłym osobom oszczędzić czas i nierzadko pieniądze. Za naszym pośrednictwem kupili Państwo około 550kg losów gier Lotto. Nasi użytkownicy od początku istnienia serwisu wygrali niemal milion złotych, a najwyższą wygraną okazała się piątka w Mini Lotto warta 128.842,40 zł.

Przyszłość.

W związku z zaistniałą sytuacją z dniem 1 lutego 2019r. zmieniamy Regulamin świadczenia usług, i tak:

- zmieniamy kwotę prowizji za wypłatę środków zgromadzonych na koncie Lottomanii z dotychczasowej 1zł na 5zł.

- dodajemy zapis o pobieraniu miesięcznej opłaty za użytkowanie serwisu dla zarejestrowanych użytkowników. Opłata jest aktywna do osiągnięcia zerowego salda konta Użytkownika. Pierwsza opłata zostanie pobrana w piątek 1 lutego 2019r. i od tego czasu będzie pobierana 1go dnia każdego miesiąca aż do wyzerowania stanu konta.

 

Jesteśmy w trakcie rozprawy sądowej w której jesteśmy oskarżeni o sprzedaż losów gier hazardowych. Nie wykluczamy ponownego rozpoczęcia działalności po pozytywnym przejściu przez wszelakie spory między nami a urzędami.

 

Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli.

W razie problemów służymy pomocą. Można się z nami skontaktować poprzez adres email biuro@lottomania.net.pl

 

Wróć

Aktualności i kumulacje!

Zawieszenie działalności

Wstęp. W zawiązku z ponownym wpisaniem naszej domeny lottomania1.pl do rejest

więcej

Nowy numer rachunku Millenium

Informujemy o uaktualnieniu numeru rachunku do wpłat dla banku Millenium. Nowy

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 934 067,80 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł