Lotto

Zasady gry

Typujemy 6 spośród 49 liczb, można też zagrać na „chybił trafił”. Pula w Lotto jest gwarantowana i to właśnie dlatego Lotto cieszy się tak dużą popularnością - niezależnie od liczby zawartych zakładów, pula na „szóstki” nigdy nie będzie mniejsza niż 2 miliony złotych. Wystarczy chwila namysłu, łut szczęścia i w jednej chwili mały kupon za 3 złote może całkowicie odmienić nasze życie. Wraz ze wzrostem wysokości kumulacji - ilośc graczy rośnie lawinowo. Najwięcej chętnych do gry w Lotto odnotowuje się przy okazji Mega Kumulacji - najwyższa kumulacja w historii Lotto to 60 000 000 zł!  

Dlaczego warto grać w Lotto?

W Lotto można grać od 3 zł. Kupon kosztuje więc niewiele, a może zwrócić się w postaci wysokiej wygranej:

za „szóstkę” - od dwóch do kilkudziesięciu milionów zł

za „piątkę” - średnio 5.000 zł

za „czwórkę” - średnio 180 zł

za „trójkę: - 24 zł.

Jak widać, nawet trafienie trzech liczb gwarantuje zwrot kosztu losu i dodatkowo dorzuca kilkanaście złotych do kieszeni.

 

Lotto Plus

Od 15 września 2012r można zagrać w Lotto z opcją Plus.

Plus to możliwość wygrania nawet 1 miliona złotych za 1 zł. Zasady typowania i losowania są identyczne jak Lotto. Różnica polega na tym, że aby uczestniczyć w dodatkowym losowaniu Lotto Plus należy zakupić do los Lotto z opcją Plus za 1zł. Wtedy 6 wybranych liczb bierze udział w obu losowaniach. 

Ile można wygrać w Lotto Plus?
W Lotto Plus za trafienie sześciu liczb wygrywa się gwarantowany 1 milion złotych. „Piątka” to 3 500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł. 

Aktualności i kumulacje!

Zawieszenie działalności

Wstęp. W zawiązku z ponownym wpisaniem naszej domeny lottomania1.pl do rejest

więcej

Nowy numer rachunku Millenium

Informujemy o uaktualnieniu numeru rachunku do wpłat dla banku Millenium. Nowy

więcej

Czym jest Lotto?

LOTTO to najstarsza polska gra losowa!

Organizowana jest przez Totalizator Sportowy już od 1956 roku. W tym czasie kilkukrotnie zmieniały się godziny i dni losowań oraz nazwa loterii.

więcej

Wygrane w lotto

Nasi gracze wygrali już 934 067,80 zł

Najwyższa wygrana to 128 842,40 zł